<< Back to search results

100
 2 votes - Food & Drink - First release: 2020-04-02T07:00:00Z

Screenshots


Description - 12+

«Хлібний» — це кафе-пекарня, яке пропонує свіжу випічку власного виробництва, каву і сніданки цілий день.

Ми сильно любимо наших гостей, тож коли помітили, що їм часто доводиться стояти в чергах, щоб зробити замовлення — зрозуміли, що потрібно придумати, як це вирішити і діджітилізувати.

Так з'явився цей додаток, у якому можна зробити замовлення в пару кліків, просто відсканувавши QR-код на столі, і відразу його оплатити, не встаючи зі свого місця. Ранер винесе все за номером столу.

Що є у додатку?
⁃ Повне актуальне меню (позицію, якої зараз немає, замовити не вийде).
⁃ Усі додаткові опції (ви можете вказати, чи треба вам підігрівати сендвіч або додати щось до кави). 
⁃ Можливість платити швидко і безконтактно. 
⁃ Калорійність та співвідношення білків, жирів та вуглеводів у всіх позиціях. 
⁃ Можливість зробити замовлення з собою (його теж винесуть за номером столу). 

Зараз особливо актуальними будуть можливість зробити замовлення на певну годину для швидкого і зручного самовивозу і кнопка «Я на місці», щоб мінімізувати контакти і зробити наші зустрічі максимально безпечними.

Натисніть її, коли прийдете — і ми винесемо замовлення на вулицю або до машини.